top of page

אודות 

ברוכים הבאים לאתר שלי! אני עידית פרימס ואני תומכת באנשים שרוצים לחיות חיים טובים יותר. אני מלווה אנשים בתהליך לשיפור אורח החיים שלהם. התפקיד שלי הוא לייעץ, לכוון ולתת כלים לעבודה הקשה, אבל אתם עושים את רוב העבודה ואני מלווה ותומכת בכם לאורך כל הדרך!

תחום הידע שלי הוא תזונה אינטגרטיבית, ואני עובדת מתוך אמונה בתזונה מותאמת אישית. הייעוץ שלי מבוסס על מה שהלקוח/ה חווה, מרגישה, משתפת. כל הידע נמצא בתוכך ועם קצת הכוונה את לומדת להבין את המסרים שהגוף שולח.  אנחנו נעבוד ביחד על מנת למצוא את התזונה שמותאמת לך  באופן אישי. המטרה היא שתרגישי במיטבך, שתקומי בבוקר עם אנרגיה טובה, שיהיו לך אנרגיות יציבות במהלך היום. אני מאמינה שכל אחד יודע מה מחזק אותו ומה מחליש אבל הוא לא בהכרח יודע שהוא יודע... וזה התפקיד שלי, לייעץ, לכוון, להציע אינסוף הצעות ורעיונות, וגם לעזור בפרקטיקה, בלוגיסטיקה.

זה דרך חיים. אני לא מאמינה בדיאטות. כולנו יודעים שהרוב המוחלט של אנשים שעושים דיאטות חוזרים להרגלים הקודמים שלהם. גם אם הצליחו לרדת במשקל, הסטטיסטיקות מראות שהרוב מחזירים את קילוגרמים בריבית דריבית. לכן חשוב כל כך שתלמדו את ה"איך" וה"למה". בן אדם אינטלגנטי לא מתמיד בשינויים בהרגלים רק בגלל שאמרו לו שזה בריא. הוא צריך להבין למה ואיך זה משפיע על הגוף ולהרגיש את ההשפעה ואז יש לו מוטבציה לאמץ ולהתמיד.

אני גם לא מאמינה בטרנדים. כל כמה חודשים יש דיאטת להיט חדש ואני כמובן מתעדכנת ומאוד בענינים, אבל מאמינה שלרוב, הטרנדים לא רלוונטיים. מגיעים אליי לקוחות שניסו כל מיני דיאטות, או שהמליצו להם או שהשתכנעו לבד, לדוגמא פליאו. או קיטו. או ללא פחממות. או טבעוני. ניסו הכל ושום דבר לא התאים. לכן במכון לתזונה אינטגרטיבית (בית הספר לתזונה הגדול בעולם) אומנם לומדים על 100 תיאוריות שונות לדיאטה אבל אין משהו שמתאים לכולם. העבודה מאוד אישית.

אני מקבלת הרבה סיפוק בעבודה האישית הזאת. לקוחות מגיעות אליי עם פחדים, הפחד משינויים והפחד מתהליך ארוך. כל פעם מחדש ממלא אותי שמחה לשמוע שלא רק שנעלם הפחד והלקוחה מופתעת שהיא נהנית – נהנית מההשפעה של השינויים על החיים שלה, על ההרגשה שלה, על המשקל,  כמו גם ההנאה מהתהליך ומהפגישות עצמן.  

אני מאמינה שחשוב לעשות שינויים בהדרגה, ממש בייבי סטפס, במיוחד בהתחלה. הצלחה מובטחת בונה ביטחון. כמובן שיש הרגלים חדשים שכן דורשים השקעה וזמן ושינוי מחשבתי, אבל אם מיישמים אותם בדרך הנכונה אז גם זה בכייף. מה שחשוב זה ההתקדמות לכוון הנכון. התהליך עצמו מעצים ואת מגלה דברים על עצמך, על ה"למה" שלך, על האמונות שלך.

 

עכשיו קצת רקע, איך הגעתי לתחום הזה בכלל. למדתי ראיית חשבון ומערכות מידע ועבדתי בתחום כמעט שני עשורים. הייתי סמנכ"ל כספים בכמה חברות סטארט אפ בין לאומיות, עם התמחות בהיי טק וגיוס כספים. נהניתי מאוד מעולם העסקים, היה לי מאתגר ומלא ענין.

לפני כמה שנים, חוויתי תאונה מוזרה, וכתוצאה מכך טראומה חמורה בראש, גולגלת שבורה ודימום במוח. ברפואה המערבית אמרו לי שאין כל כך מה לעשות עם פגיעות ראש, פשוט נחכה ונראה. אני אף פעם לא הייתי טיפוס של "נחכה ונראה" ולא קבלתי את הגישה הזו. אז אחרי כמה חודשים שכבר התחלתי להתחזק, התחלתי לעשות מחקר. למדתי על תזונה וגישות טבעיות לעזור לגוף לרפא ולחזק את עצמו. גיליתי ואימצתי דרכים לחזק את היכולות הקוגניטיביות שלי ואת בריאות המוח. תמיד חשבתי שאני יחסית בריאה, אבל עכשיו פתאום הענין והתמריץ היה הרבה יותר חזק ואימצתי הרגלים חדשים ואורח חיים שונה. הסתבר שכל מה שעשיתי לחזק את המוח עשה טוב גם לגוף, וכתוצאה מכך שלמדתי לאכול בצורה שהכי התאימה לגוף שלי, השלתי שבעה קילו של שומן בטני.

בדרכי חזרה לבריאות, גיליתי תשוקה  לעולם הבריאות. מכל התחומים שנחשפתי אליהם התלהבתי מנושא התזונה. אז איפה אלמד אם לא בבית ספר לתזונה הגדול בעולם, המכון לתזונה אינטגרטיבית. קבלתי תעודת מאמנת בריאות ויועצת תזונה, והחלטתי לעזור לאנשים ללמוד לחיות בצורה הכי בריאה ואנרגטית.

ה"אני מאמין" שלי הוא שאורח החיים הוא הגורם הכי משפיע על איכות החיים ועל אורך החיים. אני ראיתי איך הוא שינה אצלי את הכל, חזרתי לעצמי והחזרתי את היכולות הקוגנטיביות שאיבדתי בפגיעת הראש.

יום יום אני רואה את השינוי שחל אצל הלקוחות שלי. כמובן שגם מתעדכנת וקוראת אובססיבית של מחקרים רפואיים, כי אני אדם של עובדות מספרים ומדע.

אני אמא לשתי בנות מדהימות, שאוהבות אוכל בריא וגם קצת ג”אנק פוד.

אני מזמינה אתכם לשפר את איכות החיים שלכם ואני מקווה שתחליטו לעשות את השינויים איתי. אשמח לשמוע ממכם.

** הטקסט רשום בלשון נקבה אך פונה לגברים ונשים כאחד. ​

bottom of page